Cuma, Mayıs 24, 2024

Son Yazılarımız

Samsung Galaxy A8 ve A8+ (2018) tanıtıldı!

Samsung Galaxy A8 ve A8+ tanıtıldı. Galaxy A8 ve A8+ modelleri çift ön kamera, büyük sonsuz ekran ve Samsung‘un amiral gemisi modellerinin mirasını ve deneyimini esas alan nefes kesici bir ergonomik tasarım ile geliyor. Galaxy A serisi günlük kullanıma yönelik ilave özellikleriyle şimdi her zamankinden daha stil sahibi, pratik ve kullanışlı.

Samsung  Galaxy A8 ve A8+ (2018) tanıtıldı!

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen yaptığı açıklamada; “Galaxy A8 ve A8+ modelleriyle birlikte müşterilerimizin amiral gemisi modellerinde çok sevdiği Sonsuz Ekran özelliğini birinci sınıf tasarımıyla tanınan Galaxy A Serisi modellerimize taşımış oluyoruz. Aynı zamanda Samsung telefonlarında ilk kez Canlı Odaklanma Özellikli Çift Ön Kamera özelliğini tüketiciler ile buluşturarak Galaxy A serisini piyasada önemli bir konuma taşıyoruz” dedi.

Galaxy A8 ve A8+, her şart altında istediğiniz an canlı ve net selfie çekimleri yapmanıza imkân tanıyan 16MP F1.7 arka kamera ve 16MP + 8MP F1.9 Çift Ön Kamera donanımı ile öne çıkıyor. Çift Ön Kamera birbirinden bağımsız çalıştığı için, selfie çekiminde en uygun kamerayı kullanarak hem arka planlı yakın çekimlerde hem de portre çekimlerinde en iyi sonucu almanızı sağlayacak. Ayrıca, gelişmiş Canlı Odaklanma Özelliğiyle fotoğraf çekiminden önce veya sonra arka plan bulanıklığını kolayca istediğiniz şekilde ayarlayarak yüksek kaliteli fotoğraflar elde edeceksiniz.

Galaxy A8 ve A8+’ın gelişmiş kamerası hem gündüz hem de gece loş ışıkta keskin, net fotoğraflar çekmenizi sağlayacak. Yemek Modu gibi eğlenceli seçeneklerle fotoğraf çekimlerini kişiselleştirmek de mümkün olacak
 

Galaxy A8 ve A8+ özellikleri!

Yeni Galaxy A serisinde video çekimlerinde titremeye son vermek amacıyla tasarlanan Dijital video görüntü sabitleme (VDis) teknolojisi bulunuyor. Daha önceki Galaxy A serilerinde bulunmayan hiper-atlama özelliği ise time-lapse videoları çekilmesine imkân tanıyor. Kullanıcılar bu sayede paylaşmak istedikleri anları daha farklı bir şekilde kaydedip, takipçileriyle paylaşabilecek.

Yeni Galaxy A serisi telefonlar, film izlerken veya oyun oynarken kesintisiz, izleyiciyi saran bir deneyim sunuyor. 18.5:9 ekran oranıyla izleyici içine alan Sonsuz Ekran çerçevenin ötesine taşıyor hissiyle sahneyi tüm ekrana yayıyor ve en gelişmiş sinematik deneyimi tecrübe etmenizi sağlıyor. Büyük ekran ön ve arkada ergonomik eğimli cam ile destekleniyor. Parlak cam ve metalden oluşan çerçeve, düz eğimleri ve rahat tutuşuyla yeni Galaxy A8 telefonlarında video izlemek ve ekranı kullanmak her zamankinden daha keyifli ve kolay bir hale geliyor. Galaxy A8 ve A8+ modelleri siyah, orkide grisi ve altın olmak üzere üç renk seçeneğiyle geliyor. Her iki cihaz da Sürekli Açık Ekran özelliğiyle telefon kilidinizi açmadan, bir bakışta ekranınızdan bilgi almanızı sağlıyor.

Latest Posts

Kaçırmayın!