Cuma, Mayıs 24, 2024

Son Yazılarımız

Samsung Beklenen S5

2 bin 199 lira satış fiyatıyla raflardaki yerini alacak cihazda, 5.1 inçlik Super AMOLED ekran, 2.5 GHz 4 çekirdekli işlemci, 16 megapiksellik kamera ve Android 4.4.2 işletim sistemi bulunuyor. Cihazda dikkat çeken özelliklerden bir diğeri ise nabız ölçebilmesi geliyor. Kamera flaşının altınada yer alan sensörle, kullanıcılara saniyeler içinde nabızlarını ölçebiliyor. Toza ve suya karşı dayanıklı hale gelen bir korumayı bulunduran Galaxy S5’te ayrıca, parmak izi tanıma ve ultra güç tasarrufu modu bulunuyor. ‘Kömür siyah’ı ve ‘parlak beyaz’ın yanı sıra ‘elektrik mavi’si ve ‘bakır altın’ renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan Galaxy S5, gelecek cuma günü satışa çıkacak.
Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, Galaxy S5’in Samsung’un “insanlardan ilham alan inovasyon” vizyonunun bir parçası olduğunu vurguladı. Joung “Tüketiciler, karmaşık teknolojiyi değil, ihtiyaç ve beklentilerine uyacak mobil deneyim arayışındalar” dedi.

‘Akıllı’ bileklik 549 lira

ŞİRKETİN Türkiye’de satışa çıkardığı diğer cihazlarsa yeni giyilebilir teknoloji ürünleri. Akıllı saat modeli Galaxy Gear 2’nin yanı sıra akıllı bileklik Galaxy Gear Fit de satışa sunuluyor. ‘Kömür siyahı’, ‘altın kahverengi’ ve ‘turuncu’ renk seçeneklerine sahip Gear 2 799 TL ve
siyah, turuncu ve gri renkte satışta olacak.

Latest Posts

Kaçırmayın!