Perşembe, Mayıs 30, 2024

Son Yazılarımız

LENOVO A7010, DOLBY ATMOS HOPARLÖRLERİ İLE FARK YARATAN BİR AKILLI TELEFON

Lenovo A7010, zengin ve etkileyici bir ses deneyimi için üretildi. Ön kısımda yer alan iki adet Dolby Atmos® hoparlör ile donatılan bu akıllı telefonla kendinizi daha önce yaşamadığınız bir ses zenginliğinin içinde bulacaksınız. Dolby Atmos ile müzikler ve videolar adeta çevrenizi saracak.

Lenovo A7010 video kaydı ve görüntülü sohbetler için de mükemmel bir akıllı telefon. Ortam sesini filtreleyen ve ses girişi ile kayıt kapasitesini yüksek oranda geliştiren 3 mikrofonlu bir sistem ile yapılandırılmış. Ayrıca parazit azaltıcı, eko önleyici (AEC), stereo ortam sesi önleyici (ANC), konuşma geliştirme özellikleri A7010’u ses konusunda benzersiz yapıyor.

32 GB dahili depolama alanına sahip A7010, fotoğraflarınız, videolarınız ve müziğiniz için gerekli alanı size sunuyor. Dilerseniz bir mikroSD kart ile depolama alanını 128 GB’ye kadar yükseltebilirsiniz. 8 çekirdekli işlemcisi ile son derece hızlı olan A7010, 2 GB Ram’i, 5.5 inç full HD ekranı, 3300 mAH’lik güçlü bataryası ve şık tasarımı ile son derece çekici bir telefon.

Latest Posts

Kaçırmayın!