Perşembe, Mayıs 30, 2024

Son Yazılarımız

Canon Europe, Geniş Format Yazıcı Ailesi Océ Crystalpoint’in 10.000’inci Makinesini Kurdu!

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon Europe, geniş format yazıcılarında önemli bir kilometre taşına ulaştı: Dünya genelinde 10.000’inci Océ CrystalPoint makinesi kuruldu…

2008 yılında çok yönlü ve üretken geniş format yazıcı ailesi olarak grafik ve tasarım sektörünün hizmetine sunulan Océ CrystalPoint, 10. yılına bir kala, dünya genelinde 10.000’inci makinesini kurmanın gururunu yaşıyor.

Canon’un mürekkep püskürtmeli ve tonerli teknolojisi Océ CrystalPoint’in kullanıldığı Océ ColorWave portföyü, mürekkep püskürtmeli ve tonerli sistemlerin her ikisinin de en iyi özelliklerine sahip olduğundan, kaplanmamış ve geri dönüştürülmüş kağıtlar gibi ekonomik ortamlarda bile net, yüksek kaliteli, su geçirmez renkli ve siyah beyaz baskılar alabiliyor.

Bu teknoloji, CAD çizimler, haritalar ve posterler de dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için ideal. Sağlam ve anında kuruyan baskılar kısa süreli dış mekân kullanımlarına mükemmel uyum gösteriyor.

Yazıcılarda üçüncü dalga

Portföyün öne çıkan Océ CrystalPoint temelli Océ ColorWave 500 ve 700 ürünleri, üçüncü kuşak yazıcı ailesinin üyeleri arasında yer alıyor. Çok çeşitli ve yüksek kalite gerektiren uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanan bu ürünler, baskı hizmeti sağlayıcılarını, şirket içi veya uzak çalışma gruplarını ve merkezi baskı odalarını da destekliyorlar.

Océ ColorWave 500, imalat, mimari, inşaat, tasarım ve reprografi sektörlerindeki CAD, harita ve üretim uygulamalarını en üst seviyeye taşırken, Océ ColorWave 700 ise, yüksek baskı hacimlerine gereksinimi olan reprografi, tabela ve teşhir baskısı sağlayıcıları, perakende, konaklama, POS, eğitim ve kamu gibi sektörlerdeki kurum içi baskı uygulamalarına hizmet veriyor.

Her iki yazıcı da, bulut entegrasyonu, çoklu kullanıcı desteği, güvenli iş akışı, opsiyonel yerleşik tarayıcı ve çok çeşitli entegre çıkış seçeneklerine sahip. Océ ColorWave 500 ve 700’ün çok rulolu kurulumu, birçok farklı işin, arada rulo yükleme veya boşaltmayı gerektirmeden, yürütülebilmesini sağlıyor. Kullanışlı Océ ClearConnect yazılım paketi ise belgelerinizi gereksiniminiz olduğu yer ve zamanda elde etmenizi kolaylaştırıyor.

Océ CrystalPoint nasıl çalışır?

Çok iyi tanınan Océ TonerPearls tonerinin kullanıldığı Océ CrystalPoint teknolojisi, temiz bir sistem elde etmek için hava kirlenmesi riski olmayan ”Katı Giriş–Katı Çıkış” ilkesine dayanarak çalışıyor. TonerPearls’ün şeffaf kartuşları ile her renk tonerin sistemde kalan seviyesini görebiliyorsunuz. Océ TonerPearls sisteme verilir verilmez ısıtılıp jel haline geliyor. Bu jel, ardından görüntüleme cihazları tarafından ortamın üstüne fışkırtılıyor. Jel damlacıkları en yüksek hassasiyetle konumlanıyor ve şekillerini geri dönüştürülmüş kağıtta bile koruyorlar. Bu işlem, net baskı kalitesini tüylenme olmadan sağlıyor.

Océ CrystalPoint teknolojisi, bugün, yani 10. yıldönümüne bir yıl kala, en yeni Océ ColorWave ürünlerinin çekirdeğinde kullanılıyor.

Geldikleri teknolojik seviyeyi “Müşterilerin dış mekânlarda anında kuruyan, hemen kullanılabilen baskılardan yararlanmaları sağlıyor” şeklinde açıklayan  Canon Europe Endüstriyel ve Üretim Çözümleri, AEC&M ve TDS Direktörü Carel Raijmakers, başarıyı “Océ CrystalPoint teknolojisi, müşterilerimizin olağanüstü bir yaratıcı uygulama sunabilmelerini desteklemek üzere tasarlandı. Müşterilerin uygulama kapasitelerini daha da geliştiren ColorWave yazıcı serisinin son on yıldaki büyük başarısını görmek çok güzel…”

Canon Avrupa Hakkında:

Canon Avrupa; Avrupa, Ortadoğu ve Afrika çapında (EMEA) 116 ülkede temsilcilikleri bulunan ve 17.000’den fazla çalışanı istihdam eden Canon Inc. kuruluşunun bölgesel satış ve pazarlama operasyonudur.

Tüketiciye en üstün kalitede fotoğraf makinesini sağlamak hedefiyle 1937 yılında kurulan Canon’un Görüntünün Gücü’nü arttırmak için gösterdiği azimli çaba, teknolojisini diğer birçok pazarda genişlettiği gibi onu kişi ve kurumların görüntü ve bilgi teknolojisi ihtiyaçlarına çözüm sağlayan bir dünya lideri haline getirmiştir.

Canon’un sunduğu çözüm hizmetleri, dijital kompakt fotoğraf makinelerinden SLR makinelerine, televizyon yayını lenslerden portatif X-ray makinelerine ve çok işlevli ve üretim yazıcılarına kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Canon, müşterilerinin yaratıcı ihtiyaçlarını karşılayacak en zengin ve yenilikçi ürünleri ve hizmetleri sunmak amacıyla ağırlıklı olarak Ar-Ge alanına yatırım yapmaktadır.

Canon, amatör fotoğrafçılardan profesyonel baskı şirketlerine kadar her bir müşterisinin görüntülemeyle ilişkili her türlü tutkusunun hayata geçirilmesini sağlamaktadır. Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir.

Canon Avrupa, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır. Canon, birinci sınıf çevresel etki yönetimi standardına sahip olduğunun bir göstergesi olan ISO 14001 küresel sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Canon Avrupa hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin:  www.canon.com.tr

Latest Posts

Kaçırmayın!