Cuma, Mayıs 24, 2024

Son Yazılarımız

HUAWEI P60 Pro, TIPA DÜNYA ÖDÜLÜ

HUAWEI’nin en yenilikçi amiral gemisi akıllı telefon HUAWEI P60 Pro, görüntüleme ve fotoğrafçılık alanında önde gelen otoritelerden biri olan TIPA (Technical Image Press Association) tarafından 2023’ün En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu ödülüne layık görüldü.

 

Huawei, kendini sürekli yeniliğe ve dijital dünyayı dünyadaki her kişiye, aileye ve kuruluşa getirmeye adadı. İnovasyon çıtasını yükseltmekten vazgeçmeyen Huawei, yeni nesil devrimsel görüntüleme ve estetik tasarım getiren fotoğrafçılık amiral gemisi HUAWEI P60 Pro ile mobil fotoğrafçılık alanında çığır açan bir adım daha attı.

 

2023’ün En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu

Efsanevi Huawei P Serisi, teknolojisinin merkezinde yenilikçi görüntüleme ile doğdu ve HUAWEI P60 Pro bu mirasın en iyi örneği. Yeni fotoğrafçılık amiral gemisi, fotoğrafçılık ve estetiğin mükemmel soyağacını miras alarak optik sistem ve estetik tasarımda bir başka atılım daha yapıyor. Yeni akıllı telefon, akıllı görüntüleme ve teknolojik estetiği mükemmel bir şekilde bütünleştiriyor, klasik HUAWEI P Serisi tasarım dilini yeniden yorumluyor ve mobil görüntüleme inovasyonunda sektörde öncü ilerlemeler sağlıyor.

 

Huawei, akıllı telefon görüntülemesinde defalarca yenilikler ve atılımlar getirdi. Devrim niteliğindeki mobil fotoğrafçılık ve teknolojik yenilik konusundaki bu gelişim bir kez daha ödüllendirildi. Dünya çapında çeşitli fotoğraf yayınlarından oluşan Teknik Görüntü Basın Birliği TIPA, HUAWEI P60 Pro’yu 2023’ün En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefon dalında TIPA DÜNYA ÖDÜLÜ ile onurlandırdı. Kararda, \”Hem fotoğraf hem de video çekimi için yüksek kaliteli akıllı telefon kamerası arayanlar için çok yönlü bir yol arkadaşı\” ifadesi yer aldı. TIPA WORLD AWARDS dünya çapında en çok rağbet gören fotoğraf ve görüntüleme ödülleri olarak kabul ediliyor. Bu ödüller hem sektördeki şirketleri ve ürünlerini tanıyıp onurlandırmakta hem de tüketicilerin satın alma kararlarında önemli bir ölçüt ve rehber görevi görüyor.

 

Yeni nesil fotoğrafçılık amiral gemisi akıllı telefon Avrupa’ya geliyor

HUAWEI P60 Pro, gün batımında, hava karardıktan sonra veya herhangi bir zamanda çekim yaparken, çeşitli mesafelerden en yüksek ayrıntıyı yakalamak isteyen tüm fotoğraf tutkunları için bir rüyanın gerçekleşmesi olabilir. Bu bahar Huawei, fotoğrafçılığı ve olağanüstü tasarımı seven herkes için yeni nesil, son teknoloji ürünü akıllı telefonunu Avrupa pazarına sunacak.  Yeni güçlü fotoğrafçılık akıllı telefonunun kullanılabilirliği 9 Mayıs 2023’teki lansman etkinliğinde kesinleşecek. Avrupalı tüketiciler, HUAWEI P60 Pro’nun yeniliklerini ürünün kendi pazarında piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra keşfedecek.

Latest Posts

Kaçırmayın!